3G’ye onay çıktı

Özgür Çetin

1974 yılında Bursa'da doğan Özgür Çetin, İstanbul Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. 1999-2007 yılları arasında 8 yıl NTV’de çalıştı. NTVMSNBC haber portalının kuruluşundan itibaren tasarım ve arayüzü ile ilgilendi. Ek olarak aynı sitede teknolojik ürün incelemeleri hazırladı. Ayrıca PCWorld, Photoshop Magazin ve Dijital Photoline dergilerinde köşe yazarlığı yaptı. Halen PCMagazine dergisinde fotoğrafçılıkla ilgili yazıları yayınlanıyor. www.hurriyet.com.tr sitesinde teknoloji haberleri hazırlıyor ve aynı adreste bilişimle ilgili haftalık yazılarının yayınlandığı bir köşesi bulunuyor. Bunlara ek olarak STV Haber’de yayınlanan Bilişim Dünyası ve Mehtap TV’de yayınlanan Bilgitek programlarında ürün inceleme yapıyor. Halen çalışmalarını Kurucu Ortağı ve İçerik Yönetmeni olduğu www.uruninceleme.com adresinde değerlendirmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. Emre BERKOL dedi ki:

    Zaten teknoloji alt yapısının yavaş ilerlediği ülkemizde buna birde yargının köstek olması güzel bi durum.Artık 2011 de falan görüntülü konuşmaya başlarız gibime geliyor.Gerçi bir öperatör firması reklamlarına başladı ama 1 yıl öncede reklamları görmüştük ancak halem telefonda yakınlarımızı göremiyoruz…

  2. Garen Yöndem dedi ki:

    Çok yavaşız çoook. Dünya yıllardır 3G kullanıyor şu anda da 4G ye geçiyor bizde yargının 3G ihalesini onaylaması 1-2 ay sürüyor şimdi işin yoksa bi okadar daha operatörleri bekle. 4G yi ne zaman görürüz allah bilir.

Bir cevap yazın