Anasayfa » Haberler, Şirket Haberleri

PCnet’ten Ekim sayısında “Hacker Sırları” kitabı hediye

pcnet_ekim2009
Aylık bilgisayar ve internet dergisi PCnet’in Ekim sayısında, Hacker Sırları adında bir kitap hediye ediliyor. Hacker’ların dünyasını merak edenlerin ilgisini çekebilecek bu kitapta hacker türlerinin yanı sıra, kullanılan araç ve yöntemlerde anlatılmış. Ünlü hacker’ların etkileyici hikayeleri de bu kitapta önemli bir yer oluşturuyor. Kitapta ayrıca online bankacılık güvenliği ve güvenli e-alışveriş konuları da anlatılmış. Sert kapaklı ve parlak kuşe kağıda basılmış olan bu kitabın yanı sıra PCnet’le birlikte 8 GB’lık DVD de hediye ediliyor.  

Derginin kapak konusunda bilgisayarda ve internette güvenliğinizi garantiye almak için yapmanız gerekenler yazılmış. Evde ve işyerinde özel yaşamınızın gizliliğini korumak, bilgi güvenliğini sağlamak ve her türlü kötü niyetli yazılıma karşı koymak için bu yazıdan faydalanabilirsiniz. PCnet DVD’sinde güvenlik kiti, HD fragmanlar, atölye videoları ve oyun demolarıyla birlikte iki tam sürüm yazılımını bulacaksınız. Ashampoo Core Tuner sisteminizin performansını yükseltecek, Magical Snap 2 de ekran görüntüsü kaydetmek konusunda işinizi kolaylaştıracak.

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu

Tags: atölye videoları, güvenlik kiti, Hacker Sırları, HD fragmanlar, Magical Snap 2, pcnet

Bu Konu İle İlgili Yazılar

Diğer Yazılardan Bazı Başlıklar

Sen de yorumunla katkıda bulun

Yorumları takip etmek için geri bildirim olarak websitesine ekleyebilir. Ya da RSS ile takip etmek için tıkla

Yazın içerisinde kullanabileceğin HTML komutları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>