Anasayfa » Haberler, Şirket Haberleri

Mobii slim-line ULV dizüstü

pointofwiev_netbook
Nvidia partnerliğinde GeForce grafik kartları üreticisi POINT OF VIEW, rengarenk renk seçeneklerine sahip Mobii netbook serisinden, ince seri CULV tabanlı Mobii dizüstü olan 11.6″ Mobii slim-line ULV’yi sunar.

Performansıyla güçlü, tasarımıyla çekici ve özellikleriyle seçkin! İnsanlar mükemmel dizüstünü tarif ederken Mobii slim-line ULV ile sizden bahsedecek! Yeni Mobii slim-line ULV kullanıcılar ve gelen istekler doğrultusudan ağır şekilde değişime uğradı. Bu yeni nesil mobil aygıt tasarlanırken kullanılan anahtar elementler:

“Hafif - Ultra ince  - Uzun batarya ömrü - Muhteşem performans - Keskin ve parlak LCD ekran - Seksi ve şık tasarım -  Çoklu çıkış seçenekleri”

Sadece 289.7 x 201.5 x 26.9 mm olan boyutları sayesinde mükemmel bir seyahat dostunuz. İri kıyım dizüstünüze elveda deyin ve pürüzsüz ve şık Mobii slim-line ULV ile tanışın. Yeni seri, ince fakat her şeyi tam olan dizüstüler ince ve stil sahibi tasarımlarının yanı sıra hafiflikleri, yüksek performansları ve uzun kulanım ömürleri ile kendilerine hayatınızda yer açacaklar.

Sistem, Intel’in ULV (Ultra Low Voltage - Ultra düşük Voltaj) teknolojisini baz alıyor. Bu akıllı işlemciler muazzam performanslarının yanı sıra zeki enerji programları sayesinde batarya ömrünü artıyor. 11.6″ Mobii slim-line ULV en uygun performans için çift çekirdekli SU2300′ü kullanıyor.

Tam özellikli ve enerji tasarruflu GS45 yonga seti DirectX 10 destekli ve kullanıcıya HDMI ile Full HD grafik çıkışı sunuyor. 11.6″ boyutundaki ultra parlak LCD ekranı doğal 16:9 oranında 1366×768 çözünürlük verebiliyor -ki bu da 720P ve üzeri olarak HD Ready oluyor. BluRay onaylı1 HD video dekoderi  Mobile Intel® Grafik Medya Hızlandırıcısı (GMA) 4500MHD ile sağlanıyor.

Tek DDR2 bellek slotu standart olarak 2GB ve 800MHz hızında bellek ile geliyor. Maksimum 4GB DDR2 bellek sunarak kullanıcıya rahatlıkla upgrade imkanı veriliyor. Hafıza olarak 160GB, 150GB ya da 320GB2 sabit disk seçenekleri var. Hızlı veri değişimi için 4-in-1 (SD/MMC/MS/MS pro) kart okuyucu da eklenmiş durumda.

Sistem özelliklerine ilaveten 10/100 Mbps LAN, 802.11b/g/n WiFi ve Bluetooth v2.0 yer alıyor. Bu utra hafif cihaz 4 hücreli 4400 mAh batarya ile 1.5kg’dan daha hafif! 4 saatten daha fazlaya çıkabilen kullanım süresi de cabası3.

Point of View, ürünü geleceğin teknolojisine tam olarak uydurmak için yeni nesil işletim sistemi olan Windows 7 ile birlikte sunuyor. Dünyanın en meşhur yazılım firmasının son mahsulü olan bu işletim sistemi çoktan kendini performansı, özellikleri ve güvenliği ile testlerde bir numara yapmış durumda. İster iş için, ister gezi ya da ev bilgisayarı olarak kullanın, Point of View slim-line 11.6″ Mobii ULV yeni mobil deneyiminiz olacak!

Kısaca özellikler

İşlemci                         : Intel SU2300

Bellek                          : 2GB DDR2

Grafik çıkışı                  : HDMI, VGA

Hafıza                          : 160/250/320GB SATA

Ağ seçenekleri              : 10/100 Mbps RJ-45, WiFi 802.11b/g/n

Bağlantı seçenekleri      : 2x USB 2.0, Bluetooth v2.0 (opsiyonel)

Multimedya                  : 2x 1.5W hoparlör, Audio in/out

Boyutlar                       : 289.7 x 201.5 x 26.9 mm

11.6″ Mobii slim-line ULV dizüstünün bulunabilirlik ve renk seçenekleri hakkında daha fazla bilgiler çok yakında açıklanacak. Sorularınız için lütfen pazarlama departmanımıza marketing@pointofview-online.com mail adresinden ya da +31 40 262 92 92 telefon numarasından ulaşın.

 1BluRay logosu sadece Intel’in GS45 yonga setini barındıran modellerde yer alıyor.

2Standart model 160GB SATA HDD barındırıyor, diğer disk boyutları satıcıya, bölgeye ve ülkeye göre değişiklik göstermektedir. 3Batarya ömrü ve kullanım süresi ürünün anlık kullanım miktarına göre, yüklü yazılımlara, güncel BIOS versiyonuna hatta çalışma sıcaklığına göre değişiklik göstermektedir.

 

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu

Tags: 4GB DDR2, BluRay, geforce, hdmi, kart okuyucu, Mobii slim-line, netbook, nvidia, POINT OF VIEW, Ultra Low Voltage, ULV, vga, wifi

Bu Konu İle İlgili Yazılar

Diğer Yazılardan Bazı Başlıklar

Sen de yorumunla katkıda bulun

Yorumları takip etmek için geri bildirim olarak websitesine ekleyebilir. Ya da RSS ile takip etmek için tıkla

Yazın içerisinde kullanabileceğin HTML komutları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>