Anasayfa » Haberler, Şirket Haberleri

Kendi Oyun Klavyeni Yarat!

logitech_g110_klavye
Oyununuzu kurmaya hazır olduğunuzda Logitech Gaming Keyboard G110, oyun ayarlarınızı kişiselleştirmeniz, daha etkin bir şekilde iletişim kurmanız ve karmaşık komutları kolayca uygulamanız için gerekli olan her şeyi sunuyor.  G110′un kişiselleştirilebilir renklerle arkadan ışıklandırma özelliği karanlıkta bile doğru tuşları yerleştirmenizi sağlıyor. Ayrıca, programlanabilir G tuşları üzerinde 36′ya kadar tuşu ya da karışık makroları yapılandırabilir ve hızla yeni makrolar kaydetmek için MR tuşunu kullanabilirsiniz.

Entegre USB ses, oyun sırasında takım arkadaşlarınızla kolayca strateji oluşturmanızı ya da rakiplerinizle konuşmanızı kolaylaştırıyor. Yüksek hızlı USB 2.0 hub port ile sevdiğiniz oyun mouse’unu ya da diğer aksesuarları klavyenize doğrudan bağlayabilirsiniz. Yanlışlıkla oyundan çıkmamak için Windows/İçerik Menü Tuşlarını devre dışı bırakabilirsiniz.  Logitech Gaming Keyboard G110 EMEA bölgesinde Ocak ayı itibariyle 79.99 Euro’ya satışa sunulacak.

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu

Tags: Gaming, Keyboard G110, logitech

Bu Konu İle İlgili Yazılar

Diğer Yazılardan Bazı Başlıklar

Sen de yorumunla katkıda bulun

Yorumları takip etmek için geri bildirim olarak websitesine ekleyebilir. Ya da RSS ile takip etmek için tıkla

Yazın içerisinde kullanabileceğin HTML komutları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>