Anasayfa » Haberler, Şirket Haberleri

Kompakt ve ince tasarım: Tunçmatik ECOLITE 600 VA

tuncmatik_guckaynagi
Tunçmatik’in pazara yeni sunduğu ECOLITE 600 VA kesintisiz güç kaynağı, kompakt ve ince tasarımı, dikey ve yatay kullanımı ile dar ve küçük alanlarda bile estetiği ön planda tutuyor.

Türkiye’nin 40 yıllık enerji çözümü markası Tunçmatik, kesintisiz güçlerde estetiği ve dizaynı ön planda tutan yeni bir modeli ile tasarım meraklılarına da çözüm sunuyor.

Ev ve iş yerlerinde şıklığın gizli yüzü olmaya aday olan ECOLITE 600 VA, bilgisayarlarınızı elektrik kesintilerinden korumayı hedeflerken en yeni teknolojilerle veri kaybınızı sıfıra indiriyor. ECOLITE 600 VA, kesintisiz güç kaynaklarına yeterli yeri olmayan kullanıcılar için kompakt ve ince tasarımıyla rakiplerinden farklılaşıyor. Ürünün bir diğer ilgi çekici özelliği ise çift yönlü kullanımı. Dikey ve yatay olarak kullanılabilen ürün duvara monte edilebiliyor.

Kompakt ve ince tasarımı birarada sunan ECOLITE 600 VA, gelişmiş koruma fonksiyonlarıyla da dikkat çekiyor. Aşırı yük termal koruması, aşırı deşarj ve aşırı şarj koruması, kısa devre koruması ürünün gelişmiş koruma özellikleri arasında yer alıyor.

7AH yüksek kapasiteli tam bakımsız kuru tip aküye sahip olan ürünün diğer özellikleri arasında stand-by teknolojisi, cold start fonksiyonu, simule edilmiş sinus dalgası ve elektrik kesildiğinde otomatik devreye girme özellikleri bulunuyor.

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu

Tags: ECOLITE 600 VA, ince tasarım, Kesintisiz Güç Kaynağı, kompakt, tunçmatik

Bu Konu İle İlgili Yazılar

Diğer Yazılardan Bazı Başlıklar

Sen de yorumunla katkıda bulun

Yorumları takip etmek için geri bildirim olarak websitesine ekleyebilir. Ya da RSS ile takip etmek için tıkla

Yazın içerisinde kullanabileceğin HTML komutları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>