Anasayfa » Haberler, Şirket Haberleri

Koyuncu Elektronik 2008-2009 dönemi iş ortaklarını ödüllendirdi

Fatih Murat Eyioğlu 10 Kasım 2009 Haberler, Şirket Haberleri Yorum yok

koyuncu elektronik
Koyuncu Elektronik, Türkiye yazıcı pazarındaki stratejilerini ve Samsung yazıcıları, büyük bir toplantıyla seçkin konuklara tanıttı.

Türkiye’nin en büyük dağıtıcı firmalarından olan Koyuncu Elektronik’in Yönetim kurulu Başkanı Kenan Koyuncu ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Yipelli birer konuşma yaptılar. Koyuncu Elektronik Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Koyuncu 2008-2009 yıllarında yaşanan global kriz, Bilişim Teknolojileri alanında dağıtım kanallarındaki ürünlerde ve pazarlama stratejilerindeki değişimlerle alakalı düşüncelerini dile getirdi. Sürdürülebilir karlılık ve uzmanlaşmanın önemine değinen Kenan Koyuncu,  2000 yılından bu yana Samsung ile olan işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek büyüyen pazarda Koyuncu-Samsung iş ortaklığının büyük başarılara imza attığını ve atmaya devam edeceğini belirtti.

Ali Yipelli ise konuşmasında geride kalan dönemlerle ilgili analizler yaptıktan sonra Koyuncu Elektronik’in Samsung Yazıcı 2010 planlarını anlattı. 2008 ve 2009 yıllarının oldukça başarılı geçtiğini söyleyen Ali Yipelli 2010 yılında lazer yazıcı pazarında yükselen çizgilerini devam ettireceklerini söyledi. Mevcut ürün gamına ek olarak yeni eklenecek olan ürünler ile ilgili bilgi veren Yipelli, Samsung’un özellikle fonksiyonel yazılım ve çözümlerinin kullanıcılara sağladığı kolaylıkların altını çizdi.

Toplantı sırasında 2008-2009 yılında kendi alanlarında en başarılı iş ortaklarına başarı ödülleri verildi.

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu

Tags: Ali Yipelli, elektronik, kenan koyuncu, koyuncu, samsung, yazıcı

Bu Konu İle İlgili Yazılar

Diğer Yazılardan Bazı Başlıklar

Sen de yorumunla katkıda bulun

Yorumları takip etmek için geri bildirim olarak websitesine ekleyebilir. Ya da RSS ile takip etmek için tıkla

Yazın içerisinde kullanabileceğin HTML komutları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>