Anasayfa » Teknoloji Haberleri

Transteknik, Konica Minolta’nın distribütörü oldu

Özgür Çetin 10 Temmuz 2008 Teknoloji Haberleri Yorum yokŞirketin yazıcı çözümlerinin Konica Minolta Business Solutions ile birleşmesinin bir sonucu olarak Transteknik Teknoloji A.Ş Koyuncu Elektronik A.Ş ile birlikte yazıcı ürünleri için Konica Minolta’nın Türkiye’deki distribütörü oldu.

 

Konica Minolta Business Solutions Europe başkanı Hideki Okamura !œmüşterilerin değişik yollarda toplam doküman çözümlerine olan taleplerini karşılamanın ve onları memnun etmenin anahtarının hizmetlerin ve cihazların en uygun biçimde konuşlandırılması olduğunu ve ayrıca Türkiye pazarındaki bu tip müşteri taleplerinin karşılanması için Konica Minolta ve Transteknik’in ortak adım atmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi!.

 

Konica Minolta Printing Solutions ve Konica Minolta Business Solutions bölümleri tek çatı altında birleşmeden önce bu şirketlerin ürünleri Türkiye pazarında farklı distribütörler tarafından temsil ediliyordu. Çok fonksiyonlu sistemler (MFPs) ve hepsi bir arada cihazların (AIOs) dağıtımı Transteknik Teknoloji A.Ş. tarafından yapılırken Koyuncu Elektronik A.Ş. ise Konica Minolta Printing Solutions distribütörü idi. Konica Minolta’nın geçen yılki yeniden yapılanmasını takiben kullanıcılar artık çok fonksiyonlu sistemden lazer yazıcıya ve hepsi bir arada cihaza kadar tüm ürünleri tek bir kuruluştan elde edebilecekler. Konica Minolta’nın bu eklenen müşteri hizmeti yaklaşım tarzı ile müşterilerin tümleşik çözümler için olan taleplerini daha fazla karşılamaktadır. Bu yaklaşım Türkiye’deki ve diğer ülkelerdeki distribütörler için olduğu gibi şirketin de bir bütün olarak hareket etmesini sağlıyor.

 

Konica Minolta’nın tüm ürünlerinden sorumlu olan Transteknik Teknoloji A.Ş Türkiye de bu strateji ve tutku ile çalışma görevini üstlenerek müşterilerin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır. Konica Minolta ve Transteknik Teknoloji A.Ş. Türkiye pazarında büyük ölçüde büyüyen yazıcı, hepsi bir arada ve çok fonksiyonlu baskı sistemleri ticaretinde bu birleşme ile müşterileri için önemli bir fırsat yaratılmış olacak. Transteknik çok fonksiyonlu sistemler ve yazıcı perspektifinden satış kanallarını en uygun şekle getirmeye ve yönetmeye hazırlıklı böylece hem IT kanalı hem de müşteriler için daha iyi memnuniyet sağlanmış olacak. 

 

Transteknik Teknoloji A.Ş. yönetim kurulu başkanı Metin İsler bu yeni gelişme ve birleşmeyle ilgili Konica Minolta’ya olan bağlılıklarının devam etmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Bu yeni yapılanmanın yeni satış kanalları ve ticari fırsatlar oluşturacağına inandıklarını ve ellerinden gelenin en iyisini yaparak ticari faaliyetlerini büyüterek geliştireceklerini! belirtti.

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu

Tags: distribütör, Hideki Okamura, konica, Koyuncu Elektronik, lazer, minolta, transteknik, Transteknik Teknoloji A.Ş., yazıcı

Bu Konu İle İlgili Yazılar

Diğer Yazılardan Bazı Başlıklar

Sen de yorumunla katkıda bulun

Yorumları takip etmek için geri bildirim olarak websitesine ekleyebilir. Ya da RSS ile takip etmek için tıkla

Yazın içerisinde kullanabileceğin HTML komutları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>