Anasayfa » Blog, Genel

Sorunlar sorunlar sorunlar

admin 18 Mart 2008 Blog, Genel Yorum yok

Burayı takip edenler olduğunu biliyorum. Hiç kimsenin gelmediği günlerde 30 kişi geziyor bu sayfaları. Hoş pek yorum yapmayı sevmiyor bu gezginler. Ama olsun. Okunuyor olmak güzel bir şey.

Son zamanlarda fazla yazamıyorum buraya. Blog mantığına aykırı bu ama ne yapayım. İşler çok vaktimi alıyor. Merak etmeyin Türkiye’de bağımsız bir teknoloji sitesini ayakta tutmanın zorluklarından bahsederek sızlanmayacağım. Yazı periyodumun azalmasının bir sebebi de yenilik olmaması. Bir zamanların koskoca CeBIT’i geldi geçti ama bir iki haber dışında bir yenilik yoktu fuarda. Zaten gitmeyi bile gerekli görmedim. Gidenler de benimle aynı fikirde olarak geri döndüler.

İki gündür sitede sıkıntı var. Server Error diye hata verip açılmıyor sayfalar. Sunucularımıza saldırı oluyor. Elimizden geldiği kadar engellemeye çalışıyoruz ama nafile. Büyük bir atak olduğundan sistem kendini kapatıyor. Dün neredeyse bütün bir gün boyunca saldırıya uğradık. Bugün şu saat itibariyle (07:03) bir sorun yok. Ama olur da benzer bir sıkıntı olursa sebebini bilin diye yazıyorum.

çalışmalarımız sürüyor ve sizlere sürekli online bir site sunmak için çabalarımız devam ediyor. Gece gündüz bu işle uğraştığımızı da bilin.

özgür çetin
İçerik Yönetmeni
www. uruninceleme.com

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu

No tags for this post.

Bu Konu İle İlgili Yazılar

Diğer Yazılardan Bazı Başlıklar

Sen de yorumunla katkıda bulun

Yorumları takip etmek için geri bildirim olarak websitesine ekleyebilir. Ya da RSS ile takip etmek için tıkla

Yazın içerisinde kullanabileceğin HTML komutları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>