Anasayfa » Blog, Genel

Thank you Mike..

admin 27 Nisan 2008 Blog, Genel Yorum yok

msi_wind01.jpg

Belki duymayanınız vardır: Dünyadaki ilk MSI Wind Notebook görüntülerini ben hazırladım. Bu çalışmada payı olan MSI Türkiye Genel Müdürü Zehra Aksöyek’e teşekkür ediyorum.

NEDİR BU WIND?
Rüzgar anlamına gelen Wind, MSI’ın UMPC sınıfındaki ilk modeli. Cihaz ilk olarak CeBIT’te tanıtılmıştı. UMPC ultra taşınabilir bilgisayar anlamına geliyor. Genelde 8-10 inç ekrana sahip olan bu cihazlar, uygun fiyatlarıyla öğrenciler ya da hafiflikleri nedeniyle sürekli bilgisayar taşımak zorunda kalanlara (mesela benim gibi) hitap ediyor.

MSI’ın modeli de 10 inç ekrana sahip. 1 GB RAM ve 1 GB RAM takılabilen ek yuva, 80 GB disk, kablosuz ağlara bağlanma, Bluetooth, kart okuyucu, 3 adet USB girişi, webcam ürünün özellikleri arasında.
Video yayınlananan kadar bunun dünyada ilk Wind videosu olduğundan benim de haberim yoktu. Ancak iki gün sonra kızımın doğum gününde (23 Nisan) bu haberin başta Engadget olmak üzere tüm dünyada yayıldığını görünce olayın büyüklüğünün farkına vardım. Elbette sevindirici bir durum.

MIKE CANE
Başlıkta teşekkür ettiğim Mike ise bu haberi tüm dünyaya yayan bir editör. Herkes ondan görmüş zaten. şu anda bu haber yüzlerce farklı sitede benim hazırladığım video kaynak gösterilerek kullanılıyor. Kendisine teşekkür ediyorum. Yaptığımız çalışmayı tüm dünyaya duyurdu.

Ayrıca video hazırlığı sırasında yardımlarını benden esirgemeyen sevgili kuzenim Cem’e (Tunç) de teşekkür etmek isterim. Bu bir ekip işi ve genelde ekranda sadece ben görünsem de arka tarafta uruninceleme.com için çalışan birçok kişi var. Bunlardan biri de ortağım Fatih Murat Eyioğlu. Ona da buradan sevgilerimi yolluyorum.
özel haberlerimiz devam edecek ve nitelikli içerik için çalışmayı sürdüreceğim.

özgür çetin
İçerik Yönetmeni / Project Manager
www.uruninceleme.com

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu

No tags for this post.

Bu Konu İle İlgili Yazılar

Diğer Yazılardan Bazı Başlıklar

Sen de yorumunla katkıda bulun

Yorumları takip etmek için geri bildirim olarak websitesine ekleyebilir. Ya da RSS ile takip etmek için tıkla

Yazın içerisinde kullanabileceğin HTML komutları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>