Anasayfa » Blog, Genel

Hoşgeldin Ayşe Nil

admin 27 Nisan 2008 Blog, Genel Yorum yok

Son birkaç gündür yorgunluktan kendime gelemedim. Sebebi ise mutlu bir haber. Sevgili kızımız Ayşe Nil 23 Nisan’da dünyaya geldi. Başta doktorumuz Tülin Gürel Kocatepe olmak üzere tüm Medical Park Bahçelievler Hastanesi çalışanlarına teşekkür ediyorum.

çok güzel bir duygu baba olmak ve kelimelerle tarif edilecek bir şey değil. Kızımız çok şükür sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. şimdi çok daha fazla çalışmak için bana bir motivasyon olacak kendisi.

kizimiz.jpg

‘çocuk rızkı ile gelir’ derler. Gerçekten de büyük süprizlerle geldi. Farklı bir başlık altında yazacağım MSI Wind Notebook incelemesi bu sürprizlerden biriydi. Dünyada ilk kez benim tarafımdan çekilen bir video ile tanıtılan bu ürünle ilgili detaylar burada.

Bu haberi başta Engadget olmak üzere onlarca yabancı site kaynak göstererek kullandı. Bu haberi dünyaya ilk tanıtan ise önemli bir editör olan Mike Cane oldu. Kendisine buradan teşekkür ediyorum (Thank you Mike).

Ayşe Nil’in kısmetleri bu kadarla sınırlı değil. şu an açıklayamayacağım farklı projelerle ilgili çalışmalar da sürüyor. Sonuçlanan bir iki proje var. Yakında onlarla ilgili bilgileri buradan duyuracağım.

Eh artık baba da olduk. çok daha fazla çalışmak lazım …

özgür çetin / Ozgur Cetin
İçerik Yönetmeni / Project Manager
www.uruninceleme.com

EkleBunu Sosyal Paylaşım Butonu

No tags for this post.

Bu Konu İle İlgili Yazılar

Diğer Yazılardan Bazı Başlıklar

Sen de yorumunla katkıda bulun

Yorumları takip etmek için geri bildirim olarak websitesine ekleyebilir. Ya da RSS ile takip etmek için tıkla

Yazın içerisinde kullanabileceğin HTML komutları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>