Dizüstü bilgisayarlara ergonomik sehpa

Özgür Çetin

1974 yılında Bursa’da doğan Özgür Çetin, İstanbul Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. 1999-2007 yılları arasında 8 yıl NTV’de çalıştı. NTVMSNBC haber portalının kuruluşundan itibaren tasarım ve arayüzü ile ilgilendi. Ek olarak aynı sitede teknolojik ürün incelemeleri hazırladı.

Ayrıca PCWorld, Photoshop Magazin ve Dijital Photoline dergilerinde köşe yazarlığı yaptı. Halen PCMagazine dergisinde fotoğrafçılıkla ilgili yazıları yayınlanıyor.

www.hurriyet.com.tr sitesinde teknoloji haberleri hazırlıyor ve aynı adreste bilişimle ilgili haftalık yazılarının yayınlandığı bir köşesi bulunuyor.

Bunlara ek olarak STV Haber’de yayınlanan Bilişim Dünyası ve Mehtap TV’de yayınlanan Bilgitek programlarında ürün inceleme yapıyor.

Halen çalışmalarını Kurucu Ortağı ve İçerik Yönetmeni olduğu www.uruninceleme.com adresinde değerlendirmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

7 Cevaplar

 1. Emre Günal dedi ki:

  Bu ürünü daha önce görmüştüm abime almıştık, fakat bizdeki eski modeli sanırım yeni modeli görmemiştim, fan ve usb çoğaltıcı koymaları süper olmuş keşke birde mouse koyacak yeri olsa güzel olurmuş. Ürünü alana kadar fiyatını pahalı buluyordum ama bir kaç kez abimden alıp kullandıktan sonra ücretinin hakkını verdiğini düşünüyorum.

 2. Hasan Ali Taşkapan dedi ki:

  çok beğendim, resimlerde çok güzel gözüküyor.. rahatlık konusunda taviz vermeyeceği kesin. ürünün kendi sitesini de inceledim,fakat fiyatı biraz pahalı geldi bana.. çift haneli rakamlara dönüşürse fiyat bence cok daha guzel olur..

 3. Ufuk Özcan dedi ki:

  bugün bir arkadasım da gordum,yeni almış o da..aşırı derecede rahat bir kullanım sunuyor,bu kadarını tahmin etmezdim..ben de almayı düşünüyorum.ayrıca, plus modelindeki fan çok işlevsel olmuş notebookların ısınma problemlerini düşününce tebrik ettim..

 4. tolga ateşel dedi ki:

  Sadece laptop’ın kendisini taşıyabilecek kadar küçük olması bir dezavantaj olsa gerek. Ama buna rağmen çok güzel bir ürüne benziyor, acaba dayanıklılığı nasıl?

 5. elif ezgisu dedi ki:

  ürünü yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Çok çok memnunum… plus modelini aldım. herkese tavsiye ediyorum. ürünü web sitesinden incelemek isteyen arkadaşlar siteye giremeyebilir. fakat dün ben teşekkür mesajı için girmiştim. sanırım geçici bir sorun var şuan. Mutlaka deneyin derim. heryerde çok büyük rahatlıkla kullanıyorum. artık notebooku yük olarak görmüyorum… çünkü taşırken zaten yük olan bişey ve en azından kullanırken ergonomik bi destek almalıyız… kullanırken rahat etmeliyiz. buradan da teşekkür ediyorum fikir sahiplerine.

 6. mtiske dedi ki:

  Ürün gerçekten güzel
  Ancak bir de TL si güzel olsa çok iyi olacak da

  Yazmadıklarına göre pahalı olsa gerek:)

 7. Fiyat konusuna bilerek girmedik. Doların ve Avro’nun çok hareketli olduğu bugünlerde fiyat vermek pek doğru olmuyor. Ürünün resmi sitesinde fiyat bilgisi var. Oraya bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın