Ürün İnceleme, Ürün / Şirket Yorum Sitesi

Dizüstüne fare dopingi

Microsoft’un yeni Wireless Mobile Mouse 4000, zorlu zeminlerin üstesinden gelen izleme teknolojisiyle tüketicilerin hemen her yerde fare kullanmasını sağlayarak yüksek performans gösteriyor.

Microsoft BlueTrack Teknolojisi hava alanlarından, kafelere ve otobüsteki koltuklarına kadar hemen her yerde3 tüketicilerin günlük yaşam tarzlarına uyumlu olarak bilgisayarda üstün bir izleme performansı sunmak için yaratıldı. Bugün Microsoft Corp. Donanım Grubu, BlueTrack teknolojisini etkin bir şekilde kullanan ideal bir netbook yol arkadaşını açıklıyor; Wireless Mobile Mouse 4000. Bu fare, BlueTrack Teknolojisi’yle hemen her ortamda yüksek izleme performansı elde edebilmek için tasarlandı. 

Microsoft ürün grubu pazarlama yöneticisi Sean Butterworth “Tüketiciler netbook, dizüstü bilgisayar ve akıllı telefonlar(smartphone) sayesinde bilgisayarlarını kullanma konusunda her zamankinden daha mobil bir yaşam tarzını tercih edebiliyor” diyor.
“Araştırma ekibimiz insanların bilgisayarlarını kullandığı farklı alanları ve yüzeyleri kapsamlı bir şekilde araştırdı. BlueTrack Teknolojisi tüketicilerin ihtiyacı olan her yerde3 üstünlüğünü kanıtlıyor. Wireless Mobile Mouse 4000 ile müşterilerimiz bu teknolojinin gücünü test edebilecek”.