Garmin Mobile XT

Özgür Çetin

1974 yılında Bursa'da doğan Özgür Çetin, İstanbul Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. 1999-2007 yılları arasında 8 yıl NTV’de çalıştı. NTVMSNBC haber portalının kuruluşundan itibaren tasarım ve arayüzü ile ilgilendi. Ek olarak aynı sitede teknolojik ürün incelemeleri hazırladı. Ayrıca PCWorld, Photoshop Magazin ve Dijital Photoline dergilerinde köşe yazarlığı yaptı. Halen PCMagazine dergisinde fotoğrafçılıkla ilgili yazıları yayınlanıyor. www.hurriyet.com.tr sitesinde teknoloji haberleri hazırlıyor ve aynı adreste bilişimle ilgili haftalık yazılarının yayınlandığı bir köşesi bulunuyor. Bunlara ek olarak STV Haber’de yayınlanan Bilişim Dünyası ve Mehtap TV’de yayınlanan Bilgitek programlarında ürün inceleme yapıyor. Halen çalışmalarını Kurucu Ortağı ve İçerik Yönetmeni olduğu www.uruninceleme.com adresinde değerlendirmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

5 Cevaplar

 1. Soner Toraman dedi ki:

  Aylardır kullanıyorum, en tatmin edici yazılım olduğunu söyleyebilirim. İstanbul içinde en ücra köşeleri hatta gecekondu mahallesi gibi arka sokakları bile detaylı gösteriyor. Seçeneklerde “en kısa mesafe” seçildiğinde, kestirmelerden yönlendirerek çok dolambaçlı hale getirebiliyor fakat yine de gitmek istediğiniz yere hata paysız yönlendiriyor.

  Benim gibi İstanbul’da doğup büyümüş fakat İstanbul’u bilmeyenler için bulunmaz nimet 🙂
  Arkadaşlarınızla bir cafede ya da herhangi bir mekanda buluşacaksanız ve daha önceden bilmediğiniz bir yer ise, çok rahatlıkla POI’lerden bulabiliyorsunuz. Ya da nereye gideceğinizi kararlaştırmamışsanız ve bir eğlence mekanı, bar, cafe, sinema arıyorsanız yakınınızdaki mekanları arayabiliyorsunuz, dilerseniz daha ilçe bilgisi girerek uzaktaki mekanları da bulabiliyorsunuz.

  Fiyatı biraz yüksek olsa da yine de bir kez alıyorsunuz ve birkaç sene de güncelleme hizmeti sunuluyor.

 2. tolga dedi ki:

  Çok güzel bir inceleme olmuş, teşekkürler saygıdeğer editör. Ancak keşke bir adet Palm, bir adet de Windows Mobile’de nasıl çalıştığını gösteren fotoğraflar ya da daha güzeli videolar ekleyebilseydiniz incelemeye.

 3. Oğuz KOCA dedi ki:

  ÇOK GÜZEL BİR NAVİGASYON PROGRAMI KULLANIYORUM VE ÇOK MEMNUNUM TÜRKÇE SESİ ÇOK ANLAŞILIR FAKAT SADECE SAĞ SOLUNU KARIŞTIRIYOR ARADA SIRADA SAĞ GÖSTERİYOR SOL DİYOR 😀

 4. Emrah Gökhan dedi ki:

  Nokia E71 ‘ de kullanıyorum. Navigasyon olarak çok başarılı ancak pili sömürüyor resmen. 10 dk açık kalınca pil inanılmaz derecede ısınıyor.

 5. ediz yavuz dedi ki:

  kesiNLikLe heRkesiN kuLLaNması geRekeN biR pRogRam.

Bir Cevap Yazın