Google’dan kıskanç eşlere müjde

Özgür Çetin

1974 yılında Bursa'da doğan Özgür Çetin, İstanbul Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. 1999-2007 yılları arasında 8 yıl NTV’de çalıştı. NTVMSNBC haber portalının kuruluşundan itibaren tasarım ve arayüzü ile ilgilendi. Ek olarak aynı sitede teknolojik ürün incelemeleri hazırladı. Ayrıca PCWorld, Photoshop Magazin ve Dijital Photoline dergilerinde köşe yazarlığı yaptı. Halen PCMagazine dergisinde fotoğrafçılıkla ilgili yazıları yayınlanıyor. www.hurriyet.com.tr sitesinde teknoloji haberleri hazırlıyor ve aynı adreste bilişimle ilgili haftalık yazılarının yayınlandığı bir köşesi bulunuyor. Bunlara ek olarak STV Haber’de yayınlanan Bilişim Dünyası ve Mehtap TV’de yayınlanan Bilgitek programlarında ürün inceleme yapıyor. Halen çalışmalarını Kurucu Ortağı ve İçerik Yönetmeni olduğu www.uruninceleme.com adresinde değerlendirmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

7 Cevaplar

 1. Tolga Ateşel dedi ki:

  Sadece cep telefonunuzdan değil, aynı zamanda arkadaşlarınızın lokasyonlarını iGoogle.com sayfanızdan da görebilirsiniz. iGoogle’da bunu aktif hale getirmek için http://www.google.com/latitude/ adresine girdikten sonra en alt sağdaki ‘Add Latitude to iGoogle »’ linkini kullanmalısınız.

 2. mrb ben ayarları mı yapamadım yanlış tel no girdim igoogle da hata veriyor numaramı yazıyorum kırmızı renkli altta bir yazı çıkıyor ayrıntılı olrak bilgi verebilir misiniz…

 3. Sistem o şekilde çalışmıyor:
  -Önce Google Maps yazılımını cep telefonunuza indiri ve yükleyin.
  -Daha sonra Seçenekler kısmından Latitude özelliğini seçin.
  -Gmail yardımı ile giriş yaptıktan sonra kullanmaya başlayın
  -Bilgisayar içinse Latitude sayfasındaki Add Latitude iGoogle tuşuna basın.

 4. benim telefonum nokia 6600 çalışır mı benim telefonda…bilginiz var mı

 5. şimid yükle dedim v2.3.2 yi yükledi telefonuma

 6. 6600’da çalışmayabilir. Çünkü Google Maps’in 3.0 sürümünü yüklemek gerekiyor.

 7. 7610 da çalışır mı onu almayı düşünüyorum

Bir cevap yazın