iPhone’a farklı tarayıcılar geliyor

Özgür Çetin

1974 yılında Bursa'da doğan Özgür Çetin, İstanbul Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. 1999-2007 yılları arasında 8 yıl NTV’de çalıştı. NTVMSNBC haber portalının kuruluşundan itibaren tasarım ve arayüzü ile ilgilendi. Ek olarak aynı sitede teknolojik ürün incelemeleri hazırladı. Ayrıca PCWorld, Photoshop Magazin ve Dijital Photoline dergilerinde köşe yazarlığı yaptı. Halen PCMagazine dergisinde fotoğrafçılıkla ilgili yazıları yayınlanıyor. www.hurriyet.com.tr sitesinde teknoloji haberleri hazırlıyor ve aynı adreste bilişimle ilgili haftalık yazılarının yayınlandığı bir köşesi bulunuyor. Bunlara ek olarak STV Haber’de yayınlanan Bilişim Dünyası ve Mehtap TV’de yayınlanan Bilgitek programlarında ürün inceleme yapıyor. Halen çalışmalarını Kurucu Ortağı ve İçerik Yönetmeni olduğu www.uruninceleme.com adresinde değerlendirmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. tolga ateşel dedi ki:

    Hayret verici bir gelişme olarak nitelendiriyorum.

    Steve Jobs’ın “inadına inat tekelci” anlayışı galiba kendisinin rahatsızlığı ve görevini Tim Cook’a bırakmasıyla kırılmaya başladı.

    İyi bir gelişme olarak nitelendirebiliriz, neredeyse tüm telefonlarda olan ama inadına inat çıkartılmış, mms/copy-paste/bluetooth file transfer gibi özelliklerin cihaza eklenmesi dileklerimizle…

Bir Cevap Yazın