Kodak EasyShare V610

Özgür Çetin

1974 yılında Bursa'da doğan Özgür Çetin, İstanbul Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. 1999-2007 yılları arasında 8 yıl NTV’de çalıştı. NTVMSNBC haber portalının kuruluşundan itibaren tasarım ve arayüzü ile ilgilendi. Ek olarak aynı sitede teknolojik ürün incelemeleri hazırladı. Ayrıca PCWorld, Photoshop Magazin ve Dijital Photoline dergilerinde köşe yazarlığı yaptı. Halen PCMagazine dergisinde fotoğrafçılıkla ilgili yazıları yayınlanıyor. www.hurriyet.com.tr sitesinde teknoloji haberleri hazırlıyor ve aynı adreste bilişimle ilgili haftalık yazılarının yayınlandığı bir köşesi bulunuyor. Bunlara ek olarak STV Haber’de yayınlanan Bilişim Dünyası ve Mehtap TV’de yayınlanan Bilgitek programlarında ürün inceleme yapıyor. Halen çalışmalarını Kurucu Ortağı ve İçerik Yönetmeni olduğu www.uruninceleme.com adresinde değerlendirmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Cevaplar

 1. Şevket YILDIRIM dedi ki:

  Yukarıdaki fotoğraf makinasının aynısı bende var. Bir sorundan dolayı çalıştıramıyorum. Sorunu zaman ve tarih proğramındaki arıza nedeniyle çalıştıramıyoruz. Makinayı açtığımda gelen mesaj: (Tarih ve zaman sıfırlanmış, Tarih ve saat ayarla tamam diyorum, Fotoğraf makinesi hatası #E45, Bkz. kullanım kılavuzu diye mesaj geliyor.) Tamir veya bakım masraflarının ne kadar olduğunu tarafımıza bildirmenizi arz/rica ederim.

 2. Haşim dedi ki:

  Şevket yıldırım aynı arıza benim fotoğraf makinesinde var kullanamıyorum servise gönderdim 370 tl masrafı çıktı yaptırmadım. ama çok güzel bir mainaydı bu kadar pahallı olmasydı kullanmak isterdim.

 3. AHMET YAVAŞ dedi ki:

  TARİH ZAMAN SIFIRLANMIŞ E 45 HATASI GELİYOR NEYAPMAM LAZIM

 4. seçil yücel dedi ki:

  bende bu cihaza sahibim ve aynı problemi yaşıyorum.yetkili servis bulmada sıkıntı yaşadığım için henüz cihazı gösteremedim.ama sorduğum kadarıyla lens problemi olabilir dediler.sorum;makinanın tamir olup olmayacağı,eğer olursa maliyeti ve tamir ettirme olayının bu maliyete değip değmeyeceği.e-mail adresime dilerim en kısa zamanda cevap yollarsınız.teşekkürler..

Bir Cevap Yazın