Ürün İnceleme, Ürün / Şirket Yorum Sitesi

Müzik dinlemenin keyfine varmak için…

İnternet sohbetlerinizde ses kalitesini arttırmak ve müzik dinlemenin keyfine varmak için tasarlanan Genius HS-04S2 mikrofonlu kulaklık gün içerisinde uzun süre kulalıklık kullanımından oluşan şikayetleri ortadan kaldırmak için tasarlanmış bir model.

Kullanım kolaylığı ve konforu bir arada sunmaya çalışan ürün uzun süre kullanımdan dolayı oluşan olumsuz etkiyi en aza indirmek için kulakla temas eden yerleri deri ile kaplanmış olan Genius HS-04S2’nin kafa üstünden geçen bandı da isteğe göre ayarlanabiliyor.

Genius HS-04S2’nin kendi etrafında dönebilen kulaklık üniteleri sayesinde hem sağ hem de sol kulak için kolayca ayar yapabiliyorsunuz.  Bir telefonunki gibi kıvrımlı kablosu sayesinde çevrenizdeki kablo karmaşıklığı azalırken aynı zamanda tam bir hareket özgürlüğü kazanıyorsunuz. Kablo tam açık haldeyken 2,5 metreye kadar uzayabiliyor. Kablo üstündeki kumandadan kulaklık ses ayarı kontrol edilebildiği gibi mikrofondan ses alımı da anlık olarak durdurulabiliyor.

Daha yüksek kalitede ses iletimi için 3.5 mm kablo girişinde altın kaplama kullanılmış olan HS-04S2’de bağlantıdan kaynaklanan gürültüler en aza indirilmiş durumda. Tek yönlü ses alımına uygun olarak tasarlanmış mikrofon sayesinde çevredeki gürültüden etkilenmeden görüşme yapabilmek mümkün hale geliyor.

Teknik Özellikler

Giriş ucu3.5 mm altın kaplama
Hassasiyet105dB
Frekans Cevabı20 Hz – 20 KHz
Sürücü Üniteleri40 mm
Direnç32 ohm
Kablo Uzunluğu250 cm
Ağırlık125 g

ayrıntılı bilgi için http://www.geniusnet.com adresini ziyaret edebilirsiniz.