Video İnceleme: Samsung i780

Özgür Çetin

1974 yılında Bursa'da doğan Özgür Çetin, İstanbul Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. 1999-2007 yılları arasında 8 yıl NTV’de çalıştı. NTVMSNBC haber portalının kuruluşundan itibaren tasarım ve arayüzü ile ilgilendi. Ek olarak aynı sitede teknolojik ürün incelemeleri hazırladı. Ayrıca PCWorld, Photoshop Magazin ve Dijital Photoline dergilerinde köşe yazarlığı yaptı. Halen PCMagazine dergisinde fotoğrafçılıkla ilgili yazıları yayınlanıyor. www.hurriyet.com.tr sitesinde teknoloji haberleri hazırlıyor ve aynı adreste bilişimle ilgili haftalık yazılarının yayınlandığı bir köşesi bulunuyor. Bunlara ek olarak STV Haber’de yayınlanan Bilişim Dünyası ve Mehtap TV’de yayınlanan Bilgitek programlarında ürün inceleme yapıyor. Halen çalışmalarını Kurucu Ortağı ve İçerik Yönetmeni olduğu www.uruninceleme.com adresinde değerlendirmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

  1. Levent YÜRÜK dedi ki:

    Telefonun özellikleri tam olarak anlatılmamış. Gerek samsung web sitesinde ve diğer forum ve inceleme sitelerinde üründeki GPS ve sesli navigasyon özelliği vurgulanarak anlatılıyor. Bir samsung fun clup üyesi olarak ürünün tam özellikleri anlatılmaması bizi üzmektedir. Yinede başarılı bir çalışma olmuş ellerinize sağlık…

  2. Hatasız kul olmaz demişler. Her çekim öncesi çalışıp gidiyorum ama arada bazen bu tip eksiklikler olabiliyor. Yorum ve eleştiri için teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın