Video İnceleme: Samsung NC10

Özgür Çetin

1974 yılında Bursa'da doğan Özgür Çetin, İstanbul Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. 1999-2007 yılları arasında 8 yıl NTV’de çalıştı. NTVMSNBC haber portalının kuruluşundan itibaren tasarım ve arayüzü ile ilgilendi. Ek olarak aynı sitede teknolojik ürün incelemeleri hazırladı. Ayrıca PCWorld, Photoshop Magazin ve Dijital Photoline dergilerinde köşe yazarlığı yaptı. Halen PCMagazine dergisinde fotoğrafçılıkla ilgili yazıları yayınlanıyor. www.hurriyet.com.tr sitesinde teknoloji haberleri hazırlıyor ve aynı adreste bilişimle ilgili haftalık yazılarının yayınlandığı bir köşesi bulunuyor. Bunlara ek olarak STV Haber’de yayınlanan Bilişim Dünyası ve Mehtap TV’de yayınlanan Bilgitek programlarında ürün inceleme yapıyor. Halen çalışmalarını Kurucu Ortağı ve İçerik Yönetmeni olduğu www.uruninceleme.com adresinde değerlendirmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

3 Cevaplar

  1. Kasım Türk dedi ki:

    çoğu firmanın ucuz ve ufak bilgisayar ürettiği şu günlerde samsungda geri kalmamış.goş gözüküyor.fakat fiyatı nekadar acaba.

  2. Cenk Limni dedi ki:

    keşke pil ömründen de bahsetseydiniz. Netbook kullanıcıları için seçim yaparken en önemli konulardan birini pil ömrü oluşturuyor.

  3. Pil ömrü konusundan özellikle bahsetmedim. Çünkü incelediğim model Engineering Sample dedikleri erken örneklerden biri. Üzerinde 3 hücreli pil vardı ancak çok editör dolaştığından 1 saatte bitiyordu. Yurtdışı incelemelerinde ürünün 6 hücreli pil ile geldiğinden bahsediliyor. Bu bakımdan satılacak versiyon çıkana kadar pil ömrü konusunda yorum yapmak istemedim.

    Zaten firmaya da bilgi verdim satılan versiyon piyasaya sürüldüğünde test için bir tane gönderecekler.

Bir Cevap Yazın